רשת ספרי אור החיים מובילת המהפכה
בעולם הספר היהודי

מי אנחנו

העם היהודי מכונה עם הספר. הרב יעקב ביבלה לקח את המושג הרבה יותר רחוק משיכלו כולם לשער, וב-2007 יזם שינוי שפתח דף חדש בענף: הוא הקים את רשת 'ספרי אור החיים', רשת שלראשונה פעלה באופן ממוחשב ומסודר. 12 שנים חלפו, ומאז – הכל היסטוריה. שוק הספרים התפתח במהירות מסחררת, כש'אור החיים' לא שוקטת על השמרים ופותחת סניפים בכל רחבי הארץ והעולם, עד ל-22 חנויות איכות לכותרים מכל ז'אנר אפשרי ב-2019. ועוד היד נטויה…

כמה אנחנו

ברשת הספרים של העולם היהודי, ששולחת זרועות גם לחו"ל, מציעים אוצרות לחובבי המילה הכתובה, כשספרא – איש הספר המיתולוגי המלווה את 'אור החיים' בכל צעד ושעל – מוסיף את שלו באמרות מלאות טעם וניחוח. ומה שספרא אומר, הוא יודע.
ב'אור החיים' קיימים לא פחות מ-70,000 כותרי ספרים למכירה, כשכל אחד מהסניפים מחזיק בין 7,000 ל-12,000 פריטים על מדפיו. ב'מניס', חנות הדגל, כ-30,000 ספרים מסודרים במחלקות על פי נושאים ושפות כמו אידיש, אנגלית, צרפתית, רוסית, ספרדית, פורטוגזית ואפילו טורקית.

הדגל שלנו

'אור החיים מניס', כאמור חנות הדגל של הרשת, שוכנת ברחוב מאה שערים בירושלים ומארחת אלפי מבקרים ותיירים ביממה. הסניף מהווה אימפריית ספרים בכל שפה שאתם יודעים לקרוא, עם ספרי קודש וספרי קריאה מהוצאות פופולריות שגורמים ללקוחות מכל רחבי תבל להרגיש בבית. בפעם הבאה שתבקרו באזור גאולה הירושלמית אל תחמיצו ביקור ב'אור החיים מניס'.

האתר שלנו

ולראשונה, אתר ספרים יהודי.
רשת 'אור החיים' באה תמיד לעזרת לקוחותיה ומשיקה בימים אלו אתר מקוון חלוץ מסוגו. האתר מגובה בחנויות האיכות – רשת שמבינה בספרים – והשירות מושלם כמיטב המסורת, כדי להעניק ללקוח חווית גלישה מסוג אחר. באתר 'אור החיים' תוכלו למצוא את מגוון הספרים הגדול ביותר וליהנות מהמבצעים החמים והמשתלמים ביותר.

החזון שלנו מבקש להנגיש לכל יהודי בארץ ובעולם את מיטב ספרי הקודש וספרי הקריאה, למבוגרים, נשים וילדים, במחיר נוח ובמגוון רחב, כי לעם הספר מגיע לקבל את הספרים שלו על מגש של זהב.